Mateřská škola

Mateřská škola je umístěna téměř na okraji západní části obce Cerhovice směrem k tzv. koupališti.

Adresa MŠ:                                       Ke Koupališti 115, 267 61 Cerhovice

Telefon MŠ:                                      311 57 75 92

Mobil:                                              733 672 740

VÝCHOVNĚ VZDĚLÁVACÍ KONCEPCE:
Náš školní vzdělávací program vychází ze základního všeobecně platného pedagogického dokumentu "Rámcový program pro předškolní vzdělávání".
Naším cílem je umožnit dětem prožít den v mateřské škole plný radosti, volnosti, krásných vztahů a nevšedních zážitků. Chceme dovést dítě na konci jeho předškolního období k tomu, aby v rozsahu svých osobních možností a předpokladů získalo fyzickou, psychickou a sociální samostatnost přiměřenou svému věku, a taktéž základy pro jeho další rozvoj a učení, pro celý jeho další život.