Zápis do mateřské školy pro školní rok 2019/2020

Zápis do mateřské školy pro školní rok 2019/2020 se koná dne 7.5.2019 od 9.00 hod do 15.00 hod. Tento den také bude dnem otevřených dveří.

Více informací zde.

Kriteria pro přijímaní dětí pro předškolní vzdělávání zde.

Mateřská škola
Mateřská škola je umístěna téměř na okraji západní části obce Cerhovice směrem k tzv. koupališti.

Adresa MŠ:                                       Ke Koupališti 115, 267 61 Cerhovice

Telefon MŠ:                                      311 57 75 92

Mobil:                                              733 672 740

VÝCHOVNĚ VZDĚLÁVACÍ KONCEPCE:
Náš školní vzdělávací program vychází ze základního všeobecně platného pedagogického dokumentu "Rámcový program pro předškolní vzdělávání".
Naším cílem je umožnit dětem prožít den v mateřské škole plný radosti, volnosti, krásných vztahů a nevšedních zážitků. Chceme dovést dítě na konci jeho předškolního období k tomu, aby v rozsahu svých osobních možností a předpokladů získalo fyzickou, psychickou a sociální samostatnost přiměřenou svému věku, a taktéž základy pro jeho další rozvoj a učení, pro celý jeho další život.