Volná pracovní místa

Hledáme učitele/ku 2. stupně do naší školy rodinného typu. Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, možnost individuálního rozvoje, realizaci vlastních představ a nápadů. Nástup od nového školního roku 2021/2022. Aprobaci zapracujeme do rozvrhu podle domluvy. Ideální aprobace Aj, Čj, Tv.  Jedná se o plný úvazek (podle dohody možno i částečný úvazek). Nabízíme zázemí v renovované dobře vybavené škole, třídy s nižším počtem žáků, menší, přátelský a nápomocný pedagogický sbor.

Děkuji všem rodičům, kteří tuto informaci předali dále a společně s námi se snaží, aby ve škole byli kvalitní pedagogové.

Pavel Vonásek, ředitel školy

724510613