Sportuj ve škole  

   

Ovoce do škol  

   

Schránka důvěry  

   

Posl. aktualizace  

14.9.2019

   
Rekordy školy - chlapci
60 m    1. Jan Rešl (8. třída, v roce 2018) - 7,50 s
            2. Tomáš Hegedüs (9. třída, v roce 2016) - 7,60 s
            3. Nikolas Wacker (8. třída, v roce 2019) - 7,80 s
 
1000 m   1. Jan Rešl (7. třída, v roce 2017) - 3:13 min
               2. Radek Vokůrka (7. třída, v roce 2016) - 3:24 min
               3. Jiří Rešl (8. třída, v roce 2015) - 3:27 min
 
1500 m   1. Radek Vokůrka (9. třída, v roce 2018) - 4:55 min
               2. Marek Kyncl (9. třída, v roce 2018) - 5:00 min
               2. Tomáš Pechman (8. třída, v roce 2015) - 5:00 min    
               3. Jan Kovařík (9. třída, v roce 2016) - 5:20 min
   
Skok daleký  1. Tomáš Hegedüs (9. třída, v roce 2016) - 527 cm
                     2. Tomáš Pechman (8. třída, v roce 2015) - 520 cm
                     3. Adam Volráb (8. třída, v roce 2019) - 482 cm
 
Skok vysoký  1. Jiří Rešl (9. třída, v roce 2016) - 160 cm
                      2. Dominik Albl (8. třída, v roce 2015) - 155 cm
                      3. Tomáš Zavázal (7. třída, v roce 2018) - 141 cm
 
Hod kri.  1. Josef Čapek (7. třída, v roce 2019) - 46,21 m
               2. Štěpán Moutelík (7. třída, v roce 2017) - 45,52 m  
               3. Tomáš Vaněk (6. třída, v roce 2018) - 43,60 m
 
Vrh koulí  1. Pavel Kotvald (9. třída, v roce 2019) - 11,66 m
(4 kg)      2. Ondřej Šebesta (9. třída, v roce 2019) - 8,92 m
                3. Jan Kovařík (9. třída, v roce 2016) - 8,70 m
   
Štafeta     Rešl, Šebek, Hegedüs, Pechman - 29,80 s (v roce 2016)
(4 x 60m)
 
  
Dívky
60 m   1. Kateřina Pazderová (8. třída, v roce 2015) – 8,30 s
           2. Alžběta Hatinová (7. třída, v roce 2019) – 8,50 s
           2. Adéla Fopová (9. třída, v roce 2015) – 8,50 s
           3. Kateřina Merhoutová (9. třída, v roce 2019) – 8,60 s
 
800 m   1. Kateřina Pazderová (8. třída, v roce 2015) - 2:48 min
             2. Nikola Kinclová (8. třída, v roce 2015) - 2:52 min
             2. Aneta Ptáčková (9. třída, v roce 2017) - 2:52 min
             3. Denisa Pazderová (8. třída, v roce 2018) - 2:53 min 
 
1000 m  1. Kateřina Pazderová (8. třída, v roce 2015) - 3:49 min
              2. Alžběta Hatinová (7. třída, v roce 2019) - 3:59 min
              2. Denisa Pazderová (8. třída, v roce 2018) - 3:59 min
              3. Aneta Ptáčková (8. třída, v roce 2016) - 4:00 min
 
Skok daleký  1. Alžběta Hatinová (7. třída, v roce 2019) - 439 cm
                     2. Adéla Fopová (8. třída, v roce 2015) - 429 cm
                     3. Adéla Křivánková (8. třída, v roce 2017) - 421 cm
   
Skok vysoký 1. Aneta Ptáčková (9. třída, v roce 2017) - 133 cm
                     2. Nikola Suttrová (8. třída, v roce 2015) - 130 cm
                     3. Adéla Křivánková (9. třída, v roce 2018) - 127 cm
 
Hod krik.  1. Adéla Pazderová (8. třída, v roce 2018) - 41 m
míčkem    2. Denisa Pazderová (8. třída, v roce 2018) - 38,80 m
                3. Dita Holovská (6. třída, v roce 2017) - 37,09 m
  
Vrh koulí  1. Emílie Stará (8. třída, v roce 2015) - 8,13 m  
(3 kg)      2. Ludmila Kynclová (8. třída, v roce 2019) - 7,15 m
                3. Denisa Ÿukselová (8. třída, v roce 2015) - 7,09 m
   
Štafeta  Kopová, Fopová, Suttrová, Pazderová (v roce 2015) - 34,10 s
(4 x 60m)
 
   

Z fotogalerie  

den_zem_11_20190507_1552451620.jpg