SPANÍ VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ 3. A 4. ODDĚLENÍ
Z pátku 19. 6. 2026 na sobotu 20. 6. 2026 proběhla velmi oblíbená akce našich dětí” z 3. a 4. oddělení školní družiny” Spaní ve školní družině”. Letošním tématem naší akce se stal Pravěk. Pro děti jsme měli připraveno spousty aktivit včetně workshopu, při kterém si děti vyráběly náramky z korálků a byly seznámeny s historií zdobení člověka od pradávna do dnešní doby. Součástí našeho programu bylo posezení u ohně a opékání špekáčků při zpěvu a hře na kytaru. Naší akci jsme zakončili stezkou odvahy, na kterou se děti nejvíce těšily jako každý rok. Počasí nám letos velmi přálo a spaní v družině se povedlo na výbornou.
