Posviť si na budoucnost - 8., 9.

11.října 2024  |

Již potřetí se naši žáci z osmých a devátých tříd zúčastnili veletrhu vzdělávání a práce s názvem "Posviť si na budoucnost", který se konal 11. října v Plzni v DEPO2015. Žáci si zde prošli samostatně stanoviště, na kterých se prezentovaly střední školy a střední odborná učiliště z Plzně a jejího blízkého i vzdálenějšího okolí. Žáci měli jedinečnou příležitost získat co nejvíce informací o možnostech studia na těchto školách a následně i o uplatnění na trhu práce. Mohli si zde také vyzkoušet některé činnosti z různých oborů nebo se nechat zkrášlit pod rukou žákyně studující obor Kosmetické služby nebo Kadeřník. Někteří žáci zde našli školu, kterou by si přáli studovat, což bylo naším cílem.

Dnes je 16. října 2024
a svátek má Havel.